Zyskaj 4 razy więcej punktów Rewards w trakcie swoich pobytów

POSZERZ SWOJE HORYZONTY

Co miesiąc odkrywaj listę nowych hoteli uczestniczących w programie i zdobywaj jeszcze więcej punktów Rewards za każdy pobyt w tych hotelach.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy kilka prostych kroków:
1. Kliknij „Zaloguj się” w polu „Skorzystaj z oferty” u góry po prawej stronie.
2. Zaloguj się na swoim koncie członka programu i zarejestruj się w ofercie.
   Nie jesteś jeszcze członkiem programu? Dołącz do nas
3. Do 14/01/2018 r. zarezerwuj noclegi
4. Zatrzymaj się w hotelu do 14/01/2018 r.
5. Zdobądź tysiące punktów Rewards

Wszystkie punkty Rewards zdobyte podczas pobytów w naszych hotelach umożliwiają zdobywanie nagród. Wykorzystaj wszystkie przywileje: niezwykłe przeżycia zarezerwowane dla uczestników programu, korzyści w firmach partnerskich...

Jako członek programu Le Club AccorHotels zawsze zyskujesz!                                   

Feel Welcome

Zespół Le Club AccorHotels

Okres pobytu 16.10.17 - 14.01.18

Rezerwacja oferty w okresie od 16.10.17 do 14.01.18

Dzień dobry

Gratulujemy Jesteś uprawniony do skorzystania z oferty!

Zapisz się, aby skorzystać z tej oferty Zapisz się

Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty. Zobacz nasz wybór ofert

Podaj swoją destynację

 

Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla członków programu Le Club AccorHotels - aby z niej skorzystać, musisz się zalogować lub zapisać się do programu.

Zaloguj się

lub

Zapisz się

Marka hotelu

 • Ibis styles
 • Sofitel
 • Ibis Hôtel
 • Mercure
 • Pullman
 • Ibis
 • Novotel
 • MGallery
 • Grand Mercure
Ogólne warunki sprzedaży
Korzyści programu Le Club AccorHotels

Od chwili przystąpienia do programu lojalnościowego hoteli AccorHotels, ułatwiamy Ci każdy etap pobytu dzięki wyłącznym usługom i specjalnym przywilejom.
Zarówno kiedy jesteś na wakacjach, jak i w podróży służbowej, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i aby Twoja podróż była zawsze niezwykle przyjemnym wspomnieniem.

-40%
Dostęp do wyprzedaży przed wszystkimi
Możliwość skorzystania ze specjalnych cen z 48-godzinnym wyprzedzeniem, 2 razy w roku.
ZAMELDOWANIE ONLINE SZYBKI CHECK-OUT
Mniej formalności, więcej czasu
Przygotuj swoje zameldowanie na dzień przed przyjazdem. Przy wyjeździe po prostu oddaj swój klucz w recepcji, a fakturę otrzymasz przez e-mail.
WYŻSZY STANDARD POKOJU
Od statusu Gold, w zależności od dostępności
Skorzystaj z podwyższenia standardu pokoju - otrzymasz najlepszy pokój z wyższej kategorii.
BEZPŁATNY NOCLEG
Kiedy tylko chcesz*, od 2000 punktów**
Kiedy zgromadzisz 2000 punktów, możesz skorzystać ze zniżki w wysokości 40€*. Swoje punkty możesz wykorzystać przez cały rok.

* W zależności od dostępności w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels.

** Oferta ważna na jeden nocleg, którego koszt nie przewyższa 40 EUR w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. W przypadku noclegu, którego koszt przewyższa 40 EUR, członkowie programu mogą uzyskać zniżkę w wysokości 40 EUR za 2000 punktów. Punkty można wykorzystać po zebraniu sumy 2000 punktów. Na jedną rezerwację można wykorzystać maksymalnie 1 000 000 punktów. Obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels.

* Oferta podlega warunkom.

** Obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels.

WYBRANE HOTELE

 • KOODDOO ISLAND - MALDIVES

  Mercure Maldives Kooddoo Resort

  Cena noclegu od 194.45 EUR 194.45 EUR*

 • PARIS - FRANCE

  Pullman Paris Centre Bercy

  4-gwiazdkowy hotel Pullman Paris Centre-Bercy mieści się przy hali AccorHotels Arena, Bercy Village i gmachu Cité de la Mode et du Design. Goście z pewnością docenią tarasy na świeżym powietrzu, pełne zieleni patio, tętniący życiem bar i restaurację. Do dyspozycji gości jest 21 sal konferencyjnych, amfiteatr na 300 osób oraz siłownia z sauną. Z hotelu można szybko dotrzeć do centrum Paryża, dworca Gare de Lyon i pobliskich lotnisk.

  Cena noclegu od 210.0 EUR 210.0 EUR*

 • MUENCHEN - GERMANY

  Sofitel Munich Bayerpost

  Sofitel Munich Bayerpost jest usytuowany w sercu miasta, zaledwie 100 metrów od głównego dworca kolejowego w Monachium. Zabytkowy budynek charakteryzuje się elegancką architekturą i kosmopolityczną atmosferą: 396 pokoi, 20 sal konferencyjnych i słynna sala bankietowa Nymphenburg to kwintesencja stylu i komfortu. Francuski savoir vivre łączy się tu z bawarską radością życia, a wyjątkowe So SPA, DÉLiCE La Brasserie i ISARBAR przyciągają unikalną atmosferą.

  Cena noclegu od 204.0 EUR 204.0 EUR*

 • Logrono - Spain

  Mercure Carlton Rioja

  Cena noclegu od 63.0 EUR 63.0 EUR*

 • Sighisoara - Romania

  Mercure Sighisoara Binderbubi Hotel & Spa (Opening Sep 2017)

  Cena noclegu od 38.0 EUR 38.0 EUR*

 • Seul - Korea, Republika

  Novotel Ambassador Seoul Yongsan

  Położony w sercu Seulu hotel Novotel Ambassador Seoul Yongsan znajduje się obok Electronics Market i stacji Yongsan, zaledwie 10 minut drogi od dzielnicy finansowej Yeouido. Oferuje pokoje, które są większe niż zwykle w hotelach Novotel, z doskonałym widokiem na rzekę Han. Na poziomie 40 znajduje się piętro VIP z widokiem na Seul oraz bezpośrednim dostępem do unikatowej, pełnej punktów rozrywkowych konstrukcji zawieszonej między dwoma wieżami oraz największej przestrzeni konferencyjnej w Korei.

  Cena noclegu od 110.72 EUR 110.72 EUR*

* Najniższe dostępne ceny. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od podanych warunków i dostępności w hotelu oraz dostępnością oferty w wybranym hotelu. Zobacz warunki sprzedaży, aby uzyskać informację o cenie. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Określ swoją podróż

 

 

Pokoje

Dział Obsługi Klienta
Aplikacje mobilne

Pobierz nasze aplikacje i zyskaj stały dostęp do programu
Le Club Accorhotels.


Śledź nas
Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

1. W odniesieniu do oferty "Nowe hotele w programie x4" obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z tej oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi obowiązkowo zapisać się do udziału w ofercie (w okresie od 16/10/2017 do 14/01/2018), klikając powyższy przycisk „ZALOGUJ SIĘ”, a następnie postępując zgodnie z instrukcjami.
3. Niniejsza oferta umożliwia uczestnikom programu Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu, zdobycie punkty Rewards 4 podczas każdego pobytu w hotelach uczestniczących w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. Dodatkowe punkty Rewards przyznawane są niezależnie od punktów Rewards i punktów Status, które członek Le Club AccorHotels otrzymuje zwyczajowo za każdy pobyt spełniający warunki wymienione w Ogólnych Warunkach Programu Le Club AccorHotels. Promocja nie obowiązuje w Hotele niezależne programu Le Club AccorHotels.
W ramach oferty, liczba punktów Rewards jest obliczana na podstawie punktów zdobytych przez uczestnika programu posiadającego status Classic.
Oferta może zostać wykorzystana jedynie 1 raz przez uczestnika programu w okresie jej obowiązywania.
4. Oferta obowiązuje w odniesieniu do pobytów uczestników programu w okresie od 16/10/2017 do 14/01/2018 w jednym z hoteli uczestniczących w programie (ibis Styles Nairobi Westlands, ibis Coimbatore City Centre, Mercure Kota Kinabalu City Centre, Mercure Maldives Kooddoo Resort, Dhevanafushi Maldives Luxury Resort, Managed by AccorHotels, ibis Styles Ambassador Seoul Yongsan, Grand Mercure Ambassador Seoul Yongsan, Novotel Ambassador Seoul Yongsan, Novotel Suites Ambassador Seoul Yongsan, ibis Styles Nha Trang, ibis Brussels Erasmus, Novotel Sarajevo Bristol, La Grande Terrasse Hotel & Spa La Rochelle Mgallery By Sofitel, Pullman Paris Centre – Bercy, Mercure Hotel Muenchen City Center, Novotel Muenchen City, Sofitel Munich Bayerpost, Mercure Hotel Muenchen am Olympiapark, Mercure Sighisoara Binderbubi Hotel and Spa, Mercure Belgrade Excelsior, Mercure Carlton Rioja, Pullman Adelaide, ibis Brisbane Airport, Pullman Brisbane Airport, Sofitel Sydney Darling Harbour, Sofitel Wellington), zarezerwowanych w terminie od 16/10/2017 do 14/01/2018.
5. Pobyt musi obejmować co najmniej 1 nocleg.
6. Pobyty w dniach następujących bezpośrednio po sobie (wymeldowanie i ponowne zameldowanie w tym samym dniu) w tym samym hotelu będą uważane za pojedynczy pobyt. Tego rodzaju pojedynczy pobyt może zostać zakwalifikowany do udziału w ofercie "Nowe hotele w programie x4" tylko raz.
7. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
9. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, a następnie okazać ją w recepcji hotelu w chwili zameldowania.
10. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
11. Oferta jest uzależniona od dostępności miejsc. Obowiązują ogólne warunki dotyczące zastrzeżonych taryf publicznych w każdym z hoteli.
12. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta AccorHotels prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 006126.